Chevy koncertuje ponownie!
Pełny repertuar z debiutanckiego albumu - melodyjny, mroczny rock i historie z zakamarków męskiej duszy - to wszystko wiosną w wybranych miastach w Polsce. Nie zabraknie nowości i muzycznych niespodzianek!

Chevy – nowy projekt muzyczny Łukasza Drapały, zaprezentuje materiał, który znajdzie się na najbliższym wydawnictwie zespołu pt. "Feniks", które w 2017 promowały cztery utwory. Pierwszym opublikowanym singlem, wyprodukowanym przez Andrzeja Karpia, Andrzeja Puczyńskiego i Tomasza Kasprzyka, był utwór „Lilith”, który zadebiutował na antenie Antyradia. Dwa kolejne single zespół wyprodukował z Tomaszem „Zedem” Zalewskim. Utwór „Król”, po ponad sześciotygodniowej obecności na największej liście rockowych przebojów w Polsce - Turbo Top, został nominowany do udziału w plebiscycie na "Najlepszy Polski Przebój Roku 2017" według słuchaczy i dziennikarzy Antyradia. Utwór „Nienawidzę” nadal można usłyszeć na antenie Eski Rock. Ostatnim singlem roku 2017 był utwór „Świt”, którego produkcją zajęli się ponownie Andrzej Karp, Tomasz Kasprzyk i Andrzej Puczyński. Chevy został również nominowany w plebiscycie "Zespół roku 2017" organizowanym przez portal Fabryka Zespołów. Po ciepłym przyjęciu na koncertach w całej Polsce w 2017 roku kwintet wyrusza podbić nowe rzesze fanów i zaprezentować oprócz materiału z debiutanckiej płyty kilka nowych kompozcji i ulubione coverowe melodie autorstwa m.in.: Davida Bowie, Anthonego Hamiltona, czy Awolnation. 


W skład zespołu oprócz Łukasza Drapały wchodzą Tomasz Jóźwiak, Marek Szul, Paweł Rozmarynowski i Marcin „Martinez" Prążyński, muzycy współpracujący m.in. z: Damianem Ukeje, Natalią Przybysz, My Riot, Kubą Płuciszem i Goście, Chemią, Gru Zyraju oraz OHO!KOKO.

Sobota, 7 kwietnia, godz. 20.00

Wejście do klubu od godz. 19.00